Jak kupować?

Zakupy w sklepie  Wino i Miód

Staramy się, aby proces składania zamówienia był prosty i jak najbardziej wygodny, dlatego też zamówienia w sklepie winoimiod.com możesz składać: osobiście, drogą mailową oraz za pośrednictwem strony. Wybierz tę formę, która jest najwygodniejsza dla Ciebie.

Złożenie zamówienie z odbiorem osobistym

Wystarczy, że w koszyku wybierzesz opcję Odbiór Osobisty. Ta opcja dotyczy wszystkich win przez nas oferowanych. Zamówienia złożone za pośrednictwem strony można odebrać w naszym sklepie:

Wino i Miód  Rynek Dębnicki 13; 30-319 Kraków

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 20:00 oraz w soboty 10:00-16:00

Zamówienie droga mailowa

Napisz do nas na adres sklep@winoimiod.com. W treści maila podaj nazwy win, a my przyjmiemy zamówienie. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia formy płatności i odbioru zamówionych produktów.

Złożenie zamówienia za pośrednictwem strony

Złożenie zamówienia odbywa się poprzez wypełnienie kolejnych kroków zakupów.
W zamówieniu poprosimy Cię o zamówione produkty, adres dostarczenia, dane płatnika, dane do faktury VAT, numer telefonu komórkowego, forma płatności oraz akceptacje kosztów dostawy.

Bardzo ważne i prosimy zapamiętaj

Akceptacja zamówienia przez Klienta jest równoznaczna ze złożeniem oświadczenia, że bierze na siebie odpowiedzialność za odbiór przesyłki przez osobę pełnoletnią. Złożenie zamówienia jest tożsame z oświadczeniem Klienta, iż nie jest osobą, której zgodnie z art. 15 ustawy o wychowaniu w trzeźwości, zabrania się sprzedaży napojów alkoholowych, nie jest też nietrzeźwa w chwili składania zamówienia i w chwili jego odbioru oraz nie dokonuje zakupu alkoholu celem dalszej odsprzedaży.

Nasze wina możesz zakupić jedynie z odbiorem osobistym, musimy być pewni że Jesteś juz dorosły;)

 

 

 

 

pl_PLPolish
pl_PLPolish